EN TRYGG OCH ERFAREN SAMARBETSPARTNER

Vi på Vägsäk är ett av Sveriges största företag inom nymontering och underhåll av vägräcken. Vi utför entreprenader, grundläggningar och yttre fastighetsskötsel.
Vår filosofi är att finnas där för kunden, med hög kvalité, rätt leveranstid, duktiga medarbetare och kostnadseffektiva. Vi arbetar efter ISO 9001 & 14001.

Tveka inte att kontakta oss!

Björn Strömbäck
Platschef Entreprenad, Maskin & Transport/Försäljning
Tel. +46 70 516 72 91
bjorn.stromback@vagsak.se

Almir Ulakovic
CEO, Projektchef Entreprenad
Tel. +46 70 677 26 41
almir.ulakovic@vagsak.se

Staffan Ceder
Platschef Vägräcken/Entreprenad
Tel. +46 70 556 12 14
staffan.ceder@vagsak.se

Tommy Widgren
Platschef Entreprenad
Tel. +46 73 060 21 17
tommy.widgren@vagsak.se

Samir Ulakovic
Uthyrning Maskiner, inköp
Tel. +46 70 347 2768
samir.ulakovic@vagsak.se

Ulrika Ceder
HSE / KMA Administration
Tel. +46 70 294 72 54
ulrika.ceder@vagsak.se

Stina Hangasjärvi
 Ekonomi, KMA, HR
Tel. +46 73 832 65 46
stina@vagsak.se

Tom Bucht
 Platschef Entreprenad
Tel. +46 72 203 76 75
tom.bucht@vagsak.se

Lisa Strömbäck
 Platschef Entreprenad
Tel. +46 70 516 00 53
lisa.stromback@vagsak.se

KONTAKTA OSS

Adress
Hantverksvägen 2 k
954 33 Gammelstad

Kontakt

+46 920 999 00

info@vagsak.se

Öppettider:
Mån-Fre: 07:00-17:00

För Leverantörer

Fakturaadress

Vägsäk AB
Hantverksvägen 2 k
954 33 Gammelstad

VAT  SE556741803201

PDF faktura till: faktura@vagsak.se